У прямокутному трикутнику гіпоте­ нуза дорівнює 10 см, а катет — 6 см. Знайдіть третю сторону

трикутника. а) 6 см; в) 32 см; б) 64 см; г) 8 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Алексей.

Розв'язання:

За теоремою Піфагора

знайдемо третю сторону:

 \sqrt{10 ^{2} -  {6}^{2}  }  =  \sqrt{100 - 36}  =  \sqrt{64}  = 8

Відповідь: Г) 8см.