Розв'язати прямокутний трикутник за катетом і гіпотенузою: а = 5 см, с = 9 см потрібно розвязок

30 балів!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Барановський Владислав.

Пояснення:

За теоремою Піфагора:

с2=a2+b2

b2=c2-a2

b2=81-25=56

b=\sqrt{56}

Відповідь: b=\sqrt{56}