Радіус кола дорівнює 6 см знайдіть довжину дуги кола яка відповідає центральному куту в 120


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Рита.

Ответ:

Довжина дуги обчислюється за формулою:

L=(πRn°)/180

L=(π*6*120)/180=120π/30=