ТЕРМІНОВО!! Знайдіть площу трикутника, сторона якого дорівнює 4 см, а висота проведена до неї -7

см.

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппова Софья.

Ответ:

Теорема: площа трикутника дорівнює півдобутку його основи на висоту, отже:

S=1/2ah=1/2*4*7=14 (см²)