Радіус круга збільшили в 3 рази. В скільки разів збільшилася площа круга?​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Катя.

Ответ:

Объяснение:

кщо радіус круга збільшити в 3 рази, площа його збільшиться у 9 разів.

Пошаговое объяснение: Площа круга дорівнює S₁=пR₁². Якщо радіус збільшити в 3 рази  R₂=3R₁, то маємо S₂=пR₂²=п(3R₁)². Порівняємо S₂ і S₁.

S₂÷S₁=п(3R₁)²÷пR₁²=9пR₁²÷пR₁²=9