Знайти площу Круга описаного навколо правильного трикутника зі стороною 8 корінь із трьох​


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Андрей.

Ответ:

64π см²

Объяснение:

а=8√3

R=a³/(4SΔ)=a³/(4*a²√3/4)=a/√3

S кр.=πR²=πа²/3=π*8²*3/3=64π/см²/