Катети прямокутного трикутника дорівнюють 6 сантиметрів і 8 сантиметрів знайдіть висоту проведеного

до гіпотенузи

Ответы на вопрос

Отвечает Китаева Яна.
Відповідь:
h(c)=4,8см.

Розв'язання:
За теоремою Піфагора, знайдемо гіпотенузу.
с=√(а²+b²)=√(6²+8²)=√(36+64)=
=√100=10см.
h(c)=a*b/c=6*8/10=4,8см