1 Який з цих трикутників існує,якщо його кути A 10°,100°,90 Б 45°,75°,60° B 70°,90°,10° Г

40°,30°,90° 2 Знайдіть третій кут трикутника,якщо його кути 73° і 36° A 73° Б 71° В 67° Г 72°

Ответы на вопрос

Отвечает Черненко Руслан.

1. Сума кутів трикутника 180 градусів.

Трикутник існує у випадку Б) , бо 45+75+60= 180, у всіх інших варіантах сума кутів більше , або менше за 180.

2. 180 - (73+36) = 180 - 109 = 71

Ответ Б