Один з кутів прямокутного трикутника = 30градусів, гіпотенуза 18см. знайти катет трикутника

протилежний куту 30 градусів​

Ответы на вопрос

Отвечает Низамов Никита.

Ответ:

За опорним фактом катет, що лежить проти кута величина якого дорівнює 30°, дорівнює половині гіпотенузи, отже:

АС=1/2АВ=1/2*18=9 (см)