У рівнобедрений трикутник уписані коло, яке ділить бічну сторону у відношенні 2 : 3, починаючи

від вершини, що лежить проти основи. Знайдіть периметр трикутника, якщо його основа дорівнює 12 см.

Ответы на вопрос

Отвечает На Миша.

Ответ:

Трикутник АВС, АВ=ВС, АС=12, точка М дотик на АВ, точка н дотик на ВС, точка К дотик на АС, ВМ/АМ=2/3 = ВН/СН, АМ=АК як дотичні проведені з однієї точки =3, СК=СН як дотичні проведені з однієї точки = 3

АС=АК + СК=3 + 3=6 = 12 см

1 частина=12/6=2

АВ=3 + 2=5 частин = 5 х 2 =10 = НД

периметр = 10+10+12=32

Объяснение: