Площа трапеції дорівнює 32см2 а її висота 8 см знайдіть основи трапеції якщо вони відносяться 1:3


Ответы на вопрос

Отвечает Табыншаев Женис.

Ответ:

Теорема: площа трапеції дорівнює добутку півсуми її основ на висоту

S=((a+b)*h)/2

Позначимо основи трапеції як х та 3х тоді:

32=((х+3х)*8)/2

32=2х*8

32=16х

х=2 (см) перша основа

3*2=6 (см) друга основа