Чому дорівнює радіус кола, якщо діаметр дорівнює 54 см?


Ответы на вопрос

Отвечает Платунов Михаил.

Ответ:

R=D÷2

R=54÷2=27 (cм)

Відповідь: 27 (см) радіус кола.

Объяснение:

⊃(° ω °)⊂