Обчисли площу ромба, якщо одна його діагональ дорівнює 11 дм, а друга діагональ дорівнює 6 дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Вика.

Ответ:

Площа роиба знаходиться по формулі:

S=1/2×d1×d2 де d діогоналі

S=1/2×11×6=33 (дм^2)