СРОЧНО довжина дуги кола дорівнює 16п см. Знайти радіус кола, якщо дуга кола має 48°​


Ответы на вопрос

Отвечает Микаелян Григорий.

Ответ:

Довжина дуги знаходиться по формулі

L=(πRn°)/180 отже:

16π=(π×R×48)/180

16π=(πR×4)/15

R=60 (см)

Відповідь: 60 см радіус кола.