2. Діагональ квадрата дорівнює 12 см. Знайдіть площу квадрата. А) 72 см*; Б) 48 см*; В) 68 см; Г)

84 см?. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

А (72)

Объяснение:
S = D²/2

S = 12²/2 = 144/2 = 72