Площа ромба дорівнює 600 см квадратних ,а його діагоналі відносяться як 3:4 Обчислити периметр

ромба.

Ответы на вопрос

Отвечает Горощенко Мария.

Ответ:

площа ромба = половині добутку діагоналей. Нехай одна діагон. =3x ,друга = 4х ,тоді

600= (3x*4x)/2

12x^2=144

x^2=12

x=12

3*12=36 см -одна діагональ

4*12=48 см друга діагональ

Знаходимо половини діагоналей

36/2=18 CM

48/2=24 см Знаходимо сторону ромба

за теоремою піффагора

18² + 24² = 900

корінь з 900=30CM

Периметр дорівнює 30*4=120 см