Знайдіть площу прямокутного трикутника, якшо його катети 3дм і 4дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Ярослав.

Ответ:

Площа прямокутного трикутника знаходиться по формулі:

S=1/2×a×b де а и б катети

S=1/2×3×4=6 (дм²)

Отвечает Коробов Дмитрий.

Ответ:

1)S = 1 / 2a×b = 1 / 2 * 3 * 4 = 6(см²).

Объяснение: