Знайти площу трапеції, якщо основи її дорівнюють 10см і 20см, а бічні сторони 6см і 8см.


Ответы на вопрос

Отвечает Кобзев Даниил.

Ответ:

BC =10

AD=20

AB=6

CD=8

KM=BC=10

AK=x

MD=AD-AK-KM=20-x-10=10-x

BK²=AB²-AK²=6²-x²=36-x²

CM²=CD²-MD²=8²-(10-x)²=64-(100-20x+x²)

BK²=CM²

36-x²=64-100+20x-x²

-x²-20x+x²=64-100-36

-20x= -72

x=3.6

BK²=36-3.6²=23.04

BK=√23.04= 4.8

S= (BC+AD)/2 • BK= (10+20)/2 • 4.8 = 72 см²