Знайти знаменник геометричної прогресії q , якщо b2=6, b3=24


Ответы на вопрос

Отвечает Титов Николай.

Ответ:

q=4

Объяснение:

формула для знаходження q:

q=d2/d1.


Отвечает Половникова Анастасия.

Ответ:

b3/b2=24/6=4

Объяснение: