У трикутника АВС кут С = 90°; AC = 6 см; ВС = 8 см. Розв'яжіть цей трикутник (кути трикутника

знайдіть із точністю до градусів) ШВИДКО БУДЬ ЛАСКА, 50Б​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Дарья.

я вчора приблизно таке робила, тому розпишу тобі коротко, а ти там дано і все таке напишеш.

Розв‘язуємо через сінус кута В

сін. кута В = АС/ВС = 6/8 = 0,75

За таблицею брадіса це приблизно 49 градусів, тому кут А = 90-кут В= 90-49 = 41 градус