Знайдіть радіус кола, якщо його діаметр дорівнює 26 мм


Ответы на вопрос

Отвечает Жданков Влад.

Ответ:

13 мм

Объяснение:

D = 26 мм

R = ? мм

R = D : 2

R = 26 : 2 = 13 мм

Отвечает Коренева Дарья.

Объяснение:

диаметр D=26 мм

R -радиус

R=D/2 =26/2=13 мм