При якому значенні n вектори а(6; 2n-1; 4) i b(6; 9-3n; 4) будуть рівними?


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Алина.

Ответ:

2n-1=9-3n

5n=10

n=2

Объяснение:

Отвечает Фесько Александр.

Якщо вектори рівні, то і координати рівні.

Як бачимо у векторів

а(6; 2n-1; 4) i b(6; 9-3n; 4) :

х=6, z=4, тоді у=2n-1=9-3n,

звідси n=2.

Відповідь: 2.