Знайдіть довжину кола , вписаного у трикутник зі сторонами 13 см, 30 см і 37 см


Ответы на вопрос

Отвечает Числова Оксана.

Р = (a+b+c)/2 = (13+30+37)/2 = 80/2 = 40см

S∆ = √(p(p-a)(p-b)(p-c)) = √(40(40-13)(40-30)(40-37)) =

= √(40*27*10*3) = √32400 =180см²

r=S∆/p=180/40=4,5см

С=2πr=2*4,5π=9π см