. Середня лінія трапеції дорівнює 19 см, а одна з основ – 16 см. Обчислити довжину іншої основи

трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Сапицкий Никита.

Средняя линия трапеции = полусумме ее оснований. с=(а+в)/2; 19=(16+в)/2; 19*2=16+в; в=38-16=22 см. Это ответ.

Отвечает Чирков Артем.

Ответ:

22см

Объяснение:

Середня лінія трапеції = дві основи трапеції /2

Нехай х - це невідома основа трапеції , складемо рівняння:

(х+16)/2=119

х+16=338

х=22 (см)