Периметр прямокутника дорівнює 15 см. Знайдіть його сторони, якщо одна з них на 2 см більша за другу


Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултанова Диляра.

Ответ:2,25; 4,25

Объяснение:

2x + 2(x + 2) = 15

x + x + 2 = 7,5

2x = 5,5

x = 2,25

x + 2 = 4,25