Кути паралелограма відноситься як 1:8. Знайти усі кути паралелограма


Ответы на вопрос

Отвечает Самарин Миша.

Ответ:

гострий кут 20°, тупий 160°, усього гострих два кута - вони протилежні = 20+20=40°, кут який у 8 разів більше = 20×8=160°, і їх два - вони протилежні, тобто 160+160=320°, сума всіх кутів паралелограма дорівнює 360°