Точки С та D поділяють відрізок АВ на три частини, довжини яких як 5: 3:2. Знайди довжину AB, якщо

CD = 9,3 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Баженова Анна.

Ответ:

31 см.

Объяснение:

АС=5х см,  СD=3x cм,  BD=2x cм.

По условию 3х=9,3 ;  х=3,1.

АВ=3,1(5+3+2)=3,1*10=31 см.