Точка С - середина відрізка АВ, Довжина якого = 12 см. Точка D Велика належить відрізку АВ і

розміщена від точки С на відстані 4см. Знайти довжину відрізка BD. Скільки розв‘язків має задача Терміново!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Азизов Тимур.

Ответ:

2см та 10см

Объяснение:

задача має 2 розв'язків

1 якщо точка С середина відрізку, то відрізки АС і ВС =6 см

тоді 6+4 =10см

12-10=2см або

6-4=2см

12-2=10 см