Знайдіть відстань між точками С і D, якщо C (- 2; -4), D (4; -12).​


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Юлия.

Ответ:

CD=100

Объяснение:

CD=√((Xd-Xc)²+(Yd-Yc)²)=

=√((4-(-2))²+(-12-(-4))²)=√(6²+(-8)²)=

=√(36+64)=√100=10