У паралелограмі АВСD, бісектриса кута А ділить сторону DC на відрізки DK = 4 см і КС = 3 см.

Знайдіть периметр паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Лазар Юра.

Бісектриса є січною в даному випадку, тому за правилом двох паралельних прямих і січної її два відповідні кути рівні.

Отже, два кути при основі рівні, а таке буває у рівнобедреного трикутника => дві сторони рівні.

Р=(а+б)2= (3+4+4)2= 22 см