Точка С - середина відрізка AB. Знайдіть її координати, якщо А(-2; 2), B(3; 2). *Відповідь запишіть

у вигляді С(х;у). Срочно!!! дам 50балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Никита.

Ответ:

С(1,5;2)

Объяснение:

С=(А+В)/2;

Хс=(Ха+Хв)/2=(-2+3)/2=1,5

Ус=(Уа+Ув)/2=(2+2)/2=2

С(1,5;2)