периметр прямокутника 20см знайти його меншу сторону якщо різниця сторін дорівнює 2см.!!!!!!!!

срочно !!!!!!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Панасюк Владислава.

Ответ:4см

Объяснение:

Нехай менша сторона=х, більша=х+2

складаємо рівняння:

х+х+2+х+х=20

4х=20-4

4х=16

х=4