Знайдіть кути чотирикутника, якщо відомо, що вони відносяться як 2:3:4:9. Помогите прошу!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Шкоропад Таня.

Ответ:

Объяснение:

Сума кутів чотирикутника дорівнює 360° за правилом, отже:

2х+3х+4х+9х=360

18х=360

х=20

∠А=2*20=40°

∠В=3*20=60°

∠С=4*20=80°

∠D=9*20=180°

Отвечает Евстифеев Аркадий.

Объяснение:

Сума кутів чотирикутника становить 360°.

2х+3х+4х+9х=360

18х=360;  х=20

∠1=2*20=40°

∠2=3*20=60°

∠3=4*20=80°

∠4=9*20=180°