Завдання 3. Позначте у вигляді лінійного масштабу відстань: Варiант I Варiант II 65 м у масштабі в

1 см-10м. 45 м у масштабі в 1 см - 20м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Толеген Акбота.

Ответ:

65:10=6,5 см=6,5×2=13 клітинок

45:20=2,25 см=2,25×2=4,50=4,5 клітинок

Объяснение:

пояснення не придумав:(