У трикутника АВС AB = 5 см, ВС = 6 см, sinB = 0,8. a) Знайдіть площу трикутника ABC. б)

Знайдіть сторону АС, якщо трикутник гострокутний. в) Знайдіть висоту трикутника, проведену до сторони ВС. г) Знайдіть радіус кола описаного навколо трикутника. д) Знайдіть радіус кола, вписаного в трикутник.

Ответы на вопрос

Отвечает Пинчукова Валерия.

Ответ:

а) 12 см²

б) АС=5 cм

в) 4 см

г) R=3.125 cм

d) r=1.5 cм

Объяснение:

а) S=1/2*AB*ВС*sinB=1/2*5*6*0.8=12 см²

б) АС=√(5²+6²-2*5*6*cosB)=5 cм

в) S=1/2ВС*АМ=12 см²; АМ=2 *S/ВС=2*12/6=4 см

г)  R=АВ*ВC*АC/(4S)=5*6*5/4/12=3.125 cм

d) r=S/Р=12*2/(5+6+5)=1.5 cм