Периметр квадрата становить 24 см . Чому дорівнює його сторона


Ответы на вопрос

Отвечает Musatovs Deniss.

Ответ:

24

Объяснение:

24:4=6

6+6+6+6=24

Отвечает Мельничук Никита.

Ответ:

6 см

Объяснение:

За властивістю у квадрата всі сторони рівні. Нехай сторона квадрата - а ( см ), тоді P = a + a + a + a = 4a ( так як у квадрата 4 сторони )

P = 24 ( cм )

4а = 24

а = 24: 4 = 6 ( cм )