Знайдіть міри суміжних кутів, які відносятся як 4 2


Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Анастасия.

Ответ:

120° та 60°

Объяснение:

Позначимо ці кути як 4х та 2х.

Сума суміжних кутів 180°, отже:

4х+2х=180

6х=180

х=30

30*4=120°° перший кут

30*2=60° другий кут