Знайти велечину кожного з кутів які утворюються у перетині двох прямих якщо 1)усі кути рівні між

собою 2)сума двох з них дорівнює 843)різниця двох з них дорівнює 464) сума трьох з них дорівнює 228​

Ответы на вопрос

Отвечает Хохлова Юлия.

1. 360:4= 90

2. 180-(84:2)= 138

3. Х+ 46+Х= 180, Х= 67( перший кут), 67+46= 113( другий кут)

4. 228-180 = 48 (перший кут), 48 (другий кут, 180-48= 132 (третій кут)