Дві прямі перетинаються. Знайти величину кожного з утворених кутів, якщо один з кутів менший за

інший на 100.Будь ласка зробіть

Ответы на вопрос

Отвечает Ананян Лёва.

Ответ: 140 та 40

Объяснение: x2+(x-100) = 180

2x = 280

x = 140

x2 = 180 - 140 = 40

Отвечает Сухотенко Валерия.

Объяснение:

позначимо 1 і 3 кут(вони рівні) як х, то кути 2 і 4 позначимо як х+100,то

х+х+100=180°

2х=80°

х=40

х+100=140°