Один з кутів паралелограма дорівнює 115°, обчислити інші кути ​


Ответы на вопрос

Отвечает Арнюдаева Юлия.

Ответ:

Объяснение:

первый 115°

второй 180-115 = 65

третий 115°

четвертый 65°

Отвечает Pavliv Bodya.

Ответ:

65°   65°

Объяснение:

Сума кутів, прилеглих до однієї сторони паралелограма, 180°

∠1=115°, тоді ∠2=180-115=65°

Протилежні кути паралелограма рівні.

∠1=∠3 = 115°;  ∠2=∠4=65°