Знайти міру суміжних кутів, що відносяться як: 1:4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Алдамжарова Аиша.

Зробимо у вигляді рівняння

x+4x=180

5x=180

x=180÷5

x=36

4x=36×4=144

x=36

Перший кут 36°

Другий кут 144°

Можна найкраща відповідь будь ласка?