Знайдіть відстань між точками А і В, якщо А(3; 4) і В (5; 2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Черных Алина.

Ответ:

Объяснение:√(5-3)^2 + (2-4)^2 = √2^2 + -2^2 = √4 + √4 = 4.

Це не точно