Точка С лежить між точками А і В. Знайдіть : 1)АВ ,якщо АС =7см;СВ 17см; 2)ВС,якщо АВ=16см;АС.

=4см

Ответы на вопрос

Отвечает Таран Ксения.
1) АВ=АС+СВ=7+17=24(см)
2) ВС=АВ-АС=16-4=12(см)
Сподіваюсь допомогла)