Обчисліть висоту рівностороннього трикутника, сторона якого дорівнює а) 6 см, б) 8 см, в) 10 см.

Срочно!! Дам 20 балл!! И пожалуйста пришлите подробно!

Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Владимир.

Ответ:

а) 3√3см

б) 4√3см

в) 5√3см

Объяснение:

Формула розрахунку висоти рівностороннього трикутника:

h=a√3/2, де а-сторона трикутника

а) а=6см

h=6√3/2=3√3см

б) а=8см

h=8√3/2=4√3см

в) а=10см

h=10√3/2=5√3 см