Знайдіть кути, утворенні при перетині двох прямих, якщо один із них дорівнює 57°.


Ответы на вопрос

Отвечает Ястребцев Стас.

Відповідь:

Пояснення:

Якщо один кут 57 градусів то протилежний йому теж 57 , Прилеглий кут до нього = 180-57=123 і протилежний йому також 123. Суміжні кути

Отвечает Фролова Анна.

при перетині двох прямих утворяться вертикальні кути, протилежні кути яких рівні, а сума всіх кутів 360

якщо один кут 57 то протилежний йому теж 57, тоді інші два кути, що ж рівними =(360-57-57):2= 123

відповідь 57 57 123 123