Запишіть рівняння кола радіуса 2 з центром у початку коородинат. (для запису показника степеня

використовуйте позначку ^, букви використовуйте латиниці, ставте правильно пропуски як при редагуванні тексту) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

х^2+у^2=4

Объяснение:

О(0;0); Xo=0; Уо=0

(х-Хо)²+(у-Уо)²=R²

(х-0)²+(у-0)²=2²

х²+у²=4