Знайдіть координати точки С-середині відрізка АВ якщо А(-7;0) В(0;3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Солонец Дима.

Ответ:

С(-3,5;1,5)

Объяснение:

С=(А+В)/2;

Хс=(Ха+Хв)/2=(-7+0)/2=

=-3,5

Ус=(Уа-Ув)/2=(0+3)/2=

=1,5

С(-3,5;1,5)