Точка С належить відрізку АВ. Знайдіть довжину від- різка АВ, якщо АС = 5,6 см, СВ = 2,9 см.

ответ не по теме-Бан:)))​

Ответы на вопрос

Отвечает Книшик Тетяна.

Ответ:

АВ=8,5см; або АВ=2,7см

Объяснение:

Розв'язання 1)

т.С лежить на відрізку АВ

АВ=АС+СВ=5,6+2,9=8,5см

____________

Розв'язання 2)

т.В лежить на відрізку АС.

АВ=АС-СВ=5,6-2,9=2,7см