Обчисліть поверхню циліндра, якщо діаметр циліндра дорівнює 8дм, а твірна 6дм


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Яна.

Ответ:

Sпов=80π см²

Объяснение:

R=D/2=8/2=4дм

Sосн=πR²=4²π=16π дм²

Sбіч=πD*h=8π*6=48π см²

Sпов=Sбіч+2*Sосн=48π+2*16π=

=48π+32π=80π см²