Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника основа якого 6 см, а бічна сторона в 2 рази більша за

основу. будь ласка сроочноо​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдрахманов Нурасыл.

Ответ:

Р=30см

Объяснение:

6*2=12см бічна сторона.

В рівнобедреному трикутнику бічні сторони рівні.

Р=2*12+6=24+6=30см